آرام جان من

آرامش من تویی!!!

آرام جان من

آرامش من تویی!!!

۳ مطلب در مرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

پنجشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۱۷ ب.ظ

پرداخت آنلاین قبض همراه اول

پرداخت آنلاین قبض همراه اول

امروزه تمام فعالیت های به سمت آنلاین شدن و اینترنتی شدن حرکت می کند شما میتوانید از طریق اینترنت خرید و فروش های کلان نمایید و یا از طریق اینترنت عملیات پرداخت قبض را انجام دهید.

این آنلاین و اینترنتی شدن فعالیت های از جوانبی بسیار مفید می باشد مثلاً دیگر لازم نیست که شما برای پرداخت قبوض خود از خانه خارج شوید و در صف بانک معطل شوید تنها کافیست که با مراجعه به وبسایت ایتور به صورت اینترنتی قبض های خود را پرداخت نمایید.

پرداخت قبوض به این شیوه علاوه بر این که از سفرهای داخل شهری شما می کاهد از طرفی نیز باعث حفظ محیط زیست میشود، شاید می پرسید چگونه؟؟ جواب سوال ساده است تنها کافیست که از دریافت قبض چاپی انصراف دهید و قبض های خود را به صورت اینترنتی دریافت نمایید و همینطور به صورت اینترنتی نیز قبض را پرداخت نمایید.

همراه اول برای مشترکین دائمی خود این امکان را مهیا نموده است که با ارسال یک پیامک از دریافت قبض انصراف دهند و به جای آن قبوض همراه اول خود را به صورت اینترنتی دریافت و همچنین از طریق سایت های پرداخت قبض، پروسه پرداخت قبض همراه اول را انجام دهند.

پرداخت قبوض

طی بررسی هایی که انجام داده ایم مدتی است که همراه اول امکانی را فراهم کرده که مشترکین سیم کارت های دائمی بتوانند قبض همراه اول خود را از طریق ایمیل دریافت کنند که البته این امکان به صورت کاملاً رایگان از سوی همراه اول ارائه شده است. مشترکینی که مایل هستند در پایان هر دوره قبض همراه اول خود را از طریق اینترنت و ایمیل به صورت رایگان دریافت کنند میتوانند از این روش برای فعال سازی این امکان استفاده کنند :

یک حرف E به شماره 990009 ارسال کنند.
پس از ارسال این پیامک شما پیامکی را دریافت خواهید کرد که از شما میخواهد که ایمیل خود را به شکل زیر به همین شماره ارسال کنید :
E,yourmail@domain.com

با این کار شما می توانید از خدمات آنلاین پرداخت قبض سایت ایتور بهره مند شوید.

پس از ارسال آدرس ایمیل خود به همین شماره، شما نخستین قبض همراه اول خود را از طریق اینترنت دریافت خواهید کرد. و میتوانید آن را از طریق اینترنت و پرداخت قبوض اینترنتی، اقدام به پرداخت آن نمایید.

مشترکین دائمی همراه اول میتوانند از دریافت قبض کاغذی انصراف دهند، برای انصراف از دریافت قبض به صورت کاغذی می توانید از روش زیر استفاده کنید:
انصراف از دریافت قبض همراه اول به صورت کاغذی می تواند به حفظ محیط زیست کمک کند، شما میتوانید با ارسال عبارت E1 به شماره 990009 از دریافت قبض همراه اول انصراف دهید و قبض خود را به صورت اینترنتی و یا از قسمت پرداخت قبض ایتور استفاده کنید .

خب حالا که از دریافت قبض انصراف دادید باید روشی آسان تر برای پرداخت قبوض وجود داشته باشد شما برای پرداخت غیرحضوری قبوض آب و برق و گاز و تلفن خود می توانید به فروشگاه ارائه دهنده خدمات آنلاین یعنی ایتور مراجعه نمایید.

کپی شده از دریافت قبوض همراه اول از طریق ایمیل

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ مرداد ۹۴ ، ۲۳:۱۷
صغرا حال زرا
سه شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۴، ۰۷:۱۴ ب.ظ

تکمیل مشخصات سیم کارت ایرانسل و یا همراه اول

همراه اول

تکمیل مشخصات سیم کارت ایرانسل و یا همراه اول

خبری که این روزها همراه اول و ایرانسل اعلام نموده اند این است که مشترکینی که اطلاعات اهراز هویت سیم کارت آنها ناقص می باشد سریعاً نسبت به تکمیل کردن آن اقدام نمایند در غیر این صورت تا نیمه بهمن 93 ارتباط اینگونه سیم کارت ها قطع خواهد شد.

همراه اول و ایرانسل به مشترکینی که دارای اطلاعات ناقص در پروفایل خود در این اپراتور ها هستند پیامک ارسال می کند و این موضوع را به آنها اطلاع رسانی می نماید.آیا شما هم از آن دسته از افرادی هستید که از همراه اول پیامکی با محتوای ارسال کد ملی به شماره 8980 دریافت کرده اید؟ با ایتور همراه باشید.

بر اساس بررسی های انجام شده در پایگاه های اطلاعاتی همراه اول و ایرانسل هنوز هم سیم کارت هایی وجود دارند که مالک اصلی آنها مشخص نبوده و یا اطلاعات درستی از صاحبان آن ها ثبت نشده، این سیم کارت ها در پایگاه اطلاعاتی داخلی همراه اول و ایرانسل موجود می باشند. از این رو سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باز ها نسبت به سیم کارت های بدون هویت همراه اول و ایرانسل تذکر داده است.

با توجه به درخواست های سازمان تنطیم مقررات رادیویی حالا قرار است که پس از فراخوانی اپراتورها برای تصحیح در اطلاعات ثبت شده ی مالکان اینگونه سیم کارت ها، در صورت عدم اقدام ارتباط این سیم کارت ها قطع شود.

به گزارش ایتور به نقل از معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در پایگاه های اطلاعاتی اپراتورهای همراه اول و ایرانسل سیم کارت هایی به صورت فعال وجود دارند که دارای مشخصات ناقص و یا با مالکیت غیر هستند که باید اینگونه سیم کارت ها ساماندهی شوند.

بر اساس اخباری که سازمان تنظیم مقررات رادیویی اعلام داشته است این شرکت ها موظف هستند که سیم کارت های دارای مشخصات ناقص و یا هویت غیر را ساماندهی کنند و مشترکانی که مشخصات خود را به اپراتورها اعلام نکنند باید ارتباط آنها تا نیمه ی بهمن ماه قطع شود تا زمانی که اقدام به تکمیل مشخصات خود ننموده اند.

همچنین مشترکین اپراتور ایرانسلی که سیم کارت آنها در این دسته قرار دارد پیامکی از طرف Irancell مبنی بر ارسال کد ملی خود به شماره 272 دریافت خواهند کرد و درصورت عدم ارسال کد ملی خود ارتباط آنها تا نیمه بهمن ماه قطع خواهد شد.

مشترکان همراه اولی که در این دسته قرار دارند پیامکی از طرف HAMRAH AVAL به آنها ارسال میشود که از آنها درخواست میشود که هرچه سریعتر کد ملی خود را به شماره 8980 ارسال کنند تا ارتباط سیم کارتهای آنها قطع نشود.

برای جلوگیری از قطع ارتباط سیم کارت خود هر چه زودتر تا قبل از تاریخ اعلام شده نسبت به کامل کردن مشخصات خود اقدام نمایید.

مشترکین میبایست تا قبل از تاریخ اعلام شده اطلاعات احراز هویتی خود را تکمیل نمایند، وی ادامه داد: طی درخواست هایی که این اپراتورها از دارنده های اینگونه سیم کارت ها مبنی بر اعلام کد ملی خود، تنها 20 درصد از این مشترکین برای این کار اقدام کرده اند، که هنوز تعداد کثیری از این مشترکین شارژ همراه اول و ایرانسل اقدامی ننموده اند.

منبع: قطع ارتباط سیم کارت های بدون هویت ایرانسل و همراه اول

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ مرداد ۹۴ ، ۱۹:۱۴
صغرا حال زرا
سه شنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۴، ۰۱:۴۱ ب.ظ

در نقاشی‌هایم

اس ام اس

در نقاشی‌هایم "تنهایی‌ام" را پنهان میکنم....
در "دلم" دلتنگی او را.....
در "سکوتم" حرف‌های ناگفته‌ام را....
در "لبخندم" غصه‌هایم را.....
دل من.....
چه خردساااااال است!!!!
ساده میگرید....
ساده میخندد....
ساده میپوشد....
دل من.....
از تبار دیوارهای کاهگلی است!!!!
ساده می‌افتد...
ساده میشکند....
ساده میمیرد....

۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۰ مرداد ۹۴ ، ۱۳:۴۱
صغرا حال زرا